Сьогодні, 27 жовтня, у Вінниці підписали Меморандум про співробітництво між ТОВ «Роберт БОШ ЛТД» та Вінницькою міською радою. Ця компанія дбайливо ставиться до екології та природних ресурсів, аналогічні цілі передбачено й у Стратегії «Вінниця 3.0». Також вона впроваджує інновації та цифровізацію, що є одними з основних пріоритетів Вінниці. Договір уклали у рамках «Vinnytsia Innovation Day», який проходить у місті вперше.

У Вінниці сьогодні проходить «Vinnytsia Innovation Day», покликаний підсилювати інтерес до розробки і використання передових ідей. Організатором події є Вінницька міська рада, співорганізатор – всесвітньо відома компанія Bosch. У рамках Дня інновацій відбулось підписання Меморандуму про співпрацю між муніципалітетом та ТОВ «Роберт БОШ ЛТД».


Міський голова Сергій Моргунов підкреслив, що міська влада і громада Вінниці мають із цією компанією схожі цінності. «Починаємо співпрацю не просто з успішною і відомою у світі компанією, а з компанією, яка має схожі з Вінницькою міською радою і нашою громадою цінності. Bosch не тільки виготовляє якісну техніку, вона здійснює свою діяльність з високим ступенем соціальної, екологічної відповідальності. Я знаю, що особлива цінність компанії – дбайливе ставлення до екології і природних ресурсів, а  нам це дуже імпонує, адже аналогічні цілі передбачені у нашій Стратегії 3.0. І ще одна важлива для нас складова – це інноваційність. Ми орієнтовані і на цифровізацію самого муніципального простору, на розвиток муніципальних інвестицій, зеленої економіки і смарт-спеціалізації, – каже Сергій Моргунов. – Приємно, що саме ми підписуємо з такою серйозною потужною компанією меморандум про співпрацю. Наші плани - амбітні, але саме головне, щоб ці партнерські відносини переросли в дружбу. Ми відкриті до співпраці. Я думаю, що співпраця з такими компаніями, як «HEAD», «Green Cool», «Barlinek» є прикладом серйозного підходу до співробітництва з корпораціями та нашими партнерами».

Зі сторони компанії Bosch Меморандум підписав Генеральний директор ТОВ «Роберт Бош Лтд» Віталій Бульда. «Мені дуже приємно спілкуватися з вами, бо у нас є відчуття партнерства, з самого початку спрацював режим діалогу, ми стали спілкуватися на одній «хвилі». Співробітники запитують мене, як там Вінниця, на що я відповідаю, що Вінниця - це супер, тут є люди, які відкликаються на наші ініціативи, подають свої пропозиції, ідуть разом з нами і їх це драйвить. У них є бажання змінювати місто на краще, – говорить Віталій Бульда. – Вінниця для мене – взірець того, як місто постійно рухається вперед. Сьогодні наші розмови з міським головою і співробітниками показують, що місто постійно шукає нові цифрові рішення по парковках, системах безпеки, контролю будівель, навчанню. Мені це дуже приємно, ми зможемо долучитись до руху міста вперед. Я впевнений, що технології, представлені сьогодні на Майдані Незалежності у рамках Дня інновацій, стануть вам в пригоді, бо у вас інноваційне місто. Там можна побачити системи моніторингу повітря та безпеки і багато іншого».

Після підписання меморандуму керівництво міста разом з гостями завітали на виставкові локації у рамках «Vinnytsia Innovation Day» на Майдані Незалежності, які усі охочі зможуть відвідати до 16:30.

«Сподіваюсь, що такі заходи матимуть традиційний характер і крім компанії Bosch ми будемо залучати й інші компанії для того, щоб вінничани і гості нашого міста могли побачити інновації, які є в світових корпораціях, – поділився враженнями Сергій Моргунов. – Біля кожного стенду на виставці є цікаві речі, які можна впроваджувати у Вінниці у різних галузях. Є цікавий стенд для дітей, я думаю, що ми попрацюємо над застосуванням таких гарних інноваційних рішень з самого маленького віку. Тут представлено й напрямки, пов'язані з системами відеоспостереження, безпеки. Взагалі, важливо знайти точки дотику для того, щоб можна було далі співпрацювати з цією  всесвітньовідомою компанією».

Сьогодні, під час «Vinnytsia Innovation Day» працюватимуть локації із демопоказами та майстер-класами інноваційного обладнання. Зокрема, презентації високотехнологічних рішень з систем безпеки та оповіщення, основ мехатроніки автомобілів від Навчального Центру Bosch, інновації в сфері електроінструментів, які можуть бути цікавими студентам та працівникам вищих навчальних закладів, та багато іншого. Для найменших відвідувачів демозони буде можливість ознайомитись із розвиваючими іграшками Bosch Mini, які популяризують науковий підхід до гри.

Довідка:

Компанія Bosch заснована у 1886 році, штаб-квартира: Герлінген (поблизу Штутгарта, Німеччина). На території України компанія Bosch діє з 1993 року. Вона є найбільшим постачальником рішень для автомобільної промисловості і вторинного ринку запчастин, а також промислової та побутової техніки.