⁃ У нас 85 перших місць! других – 47, третіх – 23, – розповідає Діана Подолянчук.

⁃ Загалом маємо 155 медалей, 5 кубків за групові місця та ГОЛОВНИЙ КУБОК ГРАН-ПРІ ЗМАГАНЬ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ, і з таким результатом потрапляємо в збірну на чемпіонат України!

⁃ 155 медалей – це наш рекорд. Це безцінна робота усіх: засновників, тренерів, батьків, учнів, дизайнерів костюмів.


Незважаючи на такі результати, ми ніколи не орієнтуємо учнів зайняти саме перше місце. Як співзасновник великого колективу маю такі тези:

Можна виступити настільки добре, і отримати 2 місце чи 3, бо хтось виступив сильніше. Головне - не змагання, а свій розвиток! Дивитись потрібно лише на себе!

Концепція дружби колективу. «Тренер - дитина - батьки». Батьки знають, як називається кожен стиль танцю, допомагають дітям вдома з домашнім завданням. Всі наші учні товаришують між собою - старші з середніми, середні з молодшими.

Танці зараз вийшли на рівень спорту. Тим паче нещодавно танці є одним з напрямком Олімпійських ігор. Коли ваша дитина тренується, вона вчиться: досягати поставленої мети, не здаватись, коли щось не виходить, тримати тіло в хорошій фізичній формі. Дитина розвивається фізично та психологічно!

Дякую усій команді Центру розвитку "Шахіна"! Ми з Лесею Подолянчук та Вікторією Подолянчук безмежно пишаємось вами! Дякуємо нашим тренерам: Marina Meshkova-Migunova, Julia Green, Alona Karakuts, Александра Кудельская! Нашим дизайнерам - Алла Пасечник, Ольга Руденко та Марині Мігуновій!

Ми були на чемпіонаті Хмельницької області УАВСТ, який є відбірковим на чемпіонат України!

Дякуємо президії Olga Rudakova, Влад Рудаков - за підтримку та можливіть розвиватись!

Організатору змагань - Ольга Присяжная за теплий прийом.

Скрутинеру змагань - Annetta Tarasova за підтримку та допомогу!

Софія Копач