Овен

Посилюється тяга Овнів до свободи і незалежності. Багато позитивних емоцій дасть контакт з однодумцями. Вдалий момент для просування ваших особистих оригінальних ідей. Можливо, вам допоможуть в їх поширенні друзі. Зайвими формальностями можна знехтувати, але стежте, щоб це не відбивалося на вашій професійній репутації. Сьогодні можна займатися створенням і реконструкцією сайтів, журналістикою, поштовими розсилками, брати участь в колективних заходах і акціях соціальної спрямованості.

Телець

Тельцям не варто послаблювати увагу до домашньої і робочої обстановки. Можливо, зараз ви втрачаєте інтерес до деяких особливостей сімейного укладу або службового ритму, які хвилювали вас раніше. Не виключено, що хтось покине ваш будинок, або у вас зміниться діловий графік. Позитивна сторона змін — можливість забути старе, більш справедливо і об’єктивно підійти до спілкування з близьким оточенням. Можна перебудувати відносини на користь емоційної врівноваженості або юридичної рівноправності.

Близнюки

У творчості, бізнесі, спорті та особистому житті Близнюки ризикують зробити одну і ту ж помилку: зробити спонтанну ставку на виграш в надії зірвати великий куш. Зірки нагадують найбільш заповзятливим представникам знаку, що при цьому вони ризикують втратити те, що вже мають. Якщо вам пощастить, то ви з великою ймовірністю відразу витратите частину виграшу (наприклад, на святкування успіху). Заходи, призначені на цей день, можуть обернутися додатковими витратами, на які ви не розраховували.

Рак

Вранці залишайтеся прагматиками. Безжально відсікайте плани, що не мають під собою реального ґрунту і перспектив розвитку. Не забувайте враховувати матеріальну сторону будь-якого питання, яке вас цікавить. Друга половина дня змусить задуматися над таємним підгрунтям подій. Можливо, ви дізнаєтеся про приховані мотиви чужої поведінки або зрозумієте, що самі не до кінця впевнені в собі. В останньому випадку багатьом Ракам допоможе альтернативна інформація, робота з власним несвідомим, ведення інтернет-щоденника.

Лев

Сьогодні зірки не радять Левам заводити друзів, шукати партнерів і виступати перед публікою (особливо, перед новою аудиторією). Не рекомендуються переговори. Подвійно небезпечні будь-які спроби домовитися про гроші, будь то в сім’ї, на роботі або в групі однодумців. Непоганою підмогою буде старе перевірене дружнє співробітництво, але і в ньому не варто зачіпати «хворі» фінансові теми.

Діва

Діви сьогодні схильні діяти під впливом сильних емоцій або потужної зацікавленості. Ситуація дозволяє щось виправити, довести справою правомірність своїх запитів, підтвердити свою майстерність, талант, силу почуттів, платоспроможність. Важливий день, якщо ви змінюєте щось в особистому житті, в бізнесі. Непроста доба, якщо ви вирушили в дорогу, освоюєте інші шляхи або інструменти, обживаєтеся на новому місці, почали ризиковану гру. У Дів-батьків буде багато клопоту, пов’язаного з дітьми.

Терези

Вранці Терезам не варто розраховувати на швидкий розвиток подій. Гальмувати їх може матеріальний, організаційний чи інший об’єктивний фактор. В кінці дня добре поспілкуватися з друзями, взяти участь в обговоренні новин. Буде успішним листування, вдасться відновити перерване знайомство. Життя стане більш динамічним. Можливо, вас запросять в гості. Корисно поставити трохи інакше хвилюючі вас питання або розширити область пошуків. Як тільки ви це зробите, у вас з’явиться безліч креативних ідей.

Скорпіон

Скорпіонам зірки радять згорнути активність. З самого ранку можливий занепад сил, не виключені стратегічні прорахунки, може також підвести обстановка. Вечір варто присвятити діловим питанням і нюансам, пов’язаним зі здоров’ям. У цей час доби загостриться ваше чуття, ви легко розгадаєте будь-яку головоломку і зможете передбачити розвиток подій. Це вдалий момент для планування. Щоб уникнути помилок, вам буде достатньо орієнтуватися на свою інтуїцію, а інформацію ззовні просто брати до відома.

Стрілець

Стрільців зірки попереджають про підвищені ризики при будь-якій активності, в тому числі, при платежах, при спробі розділити повноваження або розподілити ресурси, доходи. Варто пам’ятати, що сьогодні будь-які суперечки легко приймають гострий характер, що може відбитися на майбутньому. Діловий або матеріальний конфлікт здатний посіяти насіння розбрату між вами і важливою для вас людиною, наприклад, другом. Любовне життя, а також важливі ініціативи і угоди краще не афішувати, тримати у таємниці від сторонніх.

Козоріг

Не поспішайте проявляти ініціативу, положення занадто складне. Виконуйте лише необхідне, інакше вас чекають сильні переживання і навіть стреси. Водночас на випади з боку реагуйте негайно, а за свої переконання боріться до переможного кінця. Не виключено, що атака стане несподіваною, а сили противника будуть явно перевершувати ваші. Навіть в цьому випадку не губіться і демонструйте послідовність. Козороги, які обрали подібну тактику, в результаті завоюють інтерес і повагу своїх супротивників.

Водолій

У Водоліїв є шанс опинитися в більш приємному і вигідному для себе оточенні. Можливо, в полі вашого зору з’являться нові привабливі особистості, з якими ви готові успішно співпрацювати або розвивати особисті відносини. Деякі Водолії можуть потрапити в принципово інше середовище, яке краще колишнього гармонує з їх планами та ідеалами, що задовольняє їх смакам і вимогам. Варто приділити увагу побуту, житлу. Не виключено, що найближчим часом вам доведеться часто обговорювати внутрішньосімейні питання.

Риби

Сьогодні ви здатні багато чого досягти завдяки інтуїції, що загострилася. У цей час вас важко обдурити, так як вашому проникливому погляду відкритий таємний сенс подій, що відбуваються. Якщо напередодні ви зазнали поразки, ви швидко знайдете спосіб відновити порушений баланс або повернути те, що втратили. Це вдалий час для починань, якщо ви розраховуєте діяти в уже знайомому вам стилі.