Вона повідомила, що сама востаннє відвідувала Кримський півострів ще у 2012 році. Тоді вона приїхала на пісенний конкурс Crimea Music Fest.

Софія Ротару, за словами сестри, також не була у Криму тривалий час – 5-6 років. Крім того, стало відомо, що знаменита українська виконавиця наразі закрила свій готельний особняк Villa Sofia в Ялті.

Після цього журналістка запитала, чи запрошують її як співачку на гастролі до Росії. Сестра Ротару відповіла ствердно, проте наголосила, що вона працює в Україні.

«Запрошують, але ми туди не їздимо. Ми по Україні працюємо, запрошують до Литви… Є, слава Богу, де працювати», – сказала вона.


Слова Ауріки Ротару щодо півострова та позиції її сестри викликали бурхливу реакцію.

Наприклад, незаконний російський «глава комітету парламенту Криму з культури» Микола Волков заявив, що Софію Ротару потрібно позбавити звання почесної громадянки Криму, передають РІА «Новости». Зазначимо, що це звання артистка отримала ще в 1997 році.

Окупант звинуватив Ротару в тому, що раніше вона «зміцнювала дружбу», але тепер «її любов до Криму закінчується».

«Вона стала антиподом себе самої в минулому й зараз, очевидно, мислить уже іншими категоріями», – відреагував представник окупаційної «влади» захопленого Криму.

Висловився про інтерв’ю і скандальний російський продюсер Йосип Пригожин. Він вважає, що сестри не їздять на півострів, бо нібито бояться, що їх «почнуть на дрібні шматочки рвати» в Україні.