Гоголівський колорит, дива і феєрія, у захваті від якої буде вся родина!

У середу, 19 січня, о 20.00 у Будинку офіцерів пройде єдиний показ у Вінниці дивовижної вистави «Ніч перед Різдвом» одного з найцікавіших театрів України – Чернігівського академічного театру імені Тараса Шевченка.

На сцені буде більше 30 акторів, різдвяний вертеп, шикарні костюми, яскраві масові сцени, пісні, танці, іскрометний гумор, колядки, національний колорит і безліч сюрпризів!

Коваль Вакула знову відправиться на пошуки черевичок для вередливої, але любої Оксани, відьма Солоха наповнить невдалими відвідувачами всі порожні мішки, чорт вкраде місяць, а два куми будуть блукати засніженими селом у пошуках хорошої компанії…

– Це надзвичайно гарна, цікава і яскрава вистава для перегляду всією родиною, яка завдяки величезній кількості танців, трюків і спецефектів неабияк вразить і дітей, і дорослих! Сподобається всім, хто цінує українські традиції і скучив за святковою атмосферою. Всім, чиє серце запалюють цікаві рішення сучасного театру і хто любить Гоголя, – гарантують організатори гастролей – компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ». – Сповнена незабутньої феєрії і колоритних образів, дивовижної енергетики, грандіозних хореографічних постановок, сміху та казкових див, вистава подарує справжнє задоволення кожному глядачу!

Хоча багато театрів ставлять гоголівський шедевр, найбільше нагород та народної любові саме у постановки Чернігівського театру.

Яких тільки нагород немає у цієї вистави: Гран-прі V-го Міжнародного фестивалю «Схід – Захід» у польському Кракові, перемоги на XXI Міжнародному театральному фестивалі «Біла вежа» у Бресті як «кращий акторський ансамбль», І Всеукраїнському театральному фестивалі «СвітОгляд»(м. Сєвєродонецьк) «за краще пластичне рішення», Міжнародному фестивалі «Золоті оплески Буковини-2016» у Чернівцях за «кращий режисерський задум та втілення», «краще музичне вирішення вистави» і «краще пластичне вирішення» й багато інших.

У сучасному, надзвичайно креативному прочитанні режисером-постановником, заслуженим артистом України Андрієм Бакіровим блискуче переплелися давні легенди й картини життя українського села, реальне й уявне, фантастичне й комічне, фольклор та веселі пригоди.

Вистава побудована на ефектах магії, казковості й видовищності. А ще – у ній величезна кількість масових сцен! Ритми і атмосфера, яку створюють колядники – це колоритні сценічні образи, рухи і малюнки, завдяки яким глядач максимально відчуває святкову атмосферу і переноситься на століття в минуле. 

Приходьте всією родиною 19 січня о 20.00 у Будинок офіцерів на виставу «Ніч перед Різдвом», щоб відчути справжній гоголівський колорит та зарядитися найкращим настроєм на весь рік!

Квитки на виставу коштують від 190 гривень.

Придбати квитки можна на сайтах https://bit.ly/3ikfUoQ і https://bit.ly/2TNqR8h

Зверніть увагу: саме на цих сайтах ви можете замовити офіційні квитки за кошти програми «єПідтримка», які отримують всі, хто вакцинувався.

Також квитки вас чекають у всіх касах «Афіша Вінниці»: у «Магігранді», Будинку офіцерів, театрі ім. Садовського, Вінницькій філармонії, «Універмазі», креативному просторі «Артинов», рок-магазині «Мобі Дік» («МК Центр», 3й поверх), магазинах «Rock-n-Roll» (ТРЦ «Квартал», 2й поверх) і «Aladdin» (ТЦ «Plaza Park», навпроти «Сільпо» і ТЦ «Barbara», навпроти «ГРОШ»), «CHERDAK» (ТЦ «SkyPark», 8й поверх) і тур-клубі «Бідняжка».

Замовлення безкоштовної доставки квитків у будь-яку точку Вінниці за телефонами: (098)101-00-63, (093)101-00-63.