Дівчина  закликала до кардинальної “чистки” усього керівництва Нацгвардії.

– Можливо мій допис допоможе припинити подальші вбивства!

Я служила раніше в частині, де сьогодні було вбито 5 людей.

У військовій частині 3021 НГУ м. Дніпро караульна служба дуже важка! Солдати в/ч 3021 неодноразово стискалися з неправомірними діями з боку командування. Потрібно постійно протистояти шаленому тиску у вигляді фізичної розправи, знущань, насильства та інше.

Нацгвардійська Дніпропетровська мафія, рука якої руку миє, не щадить нікого…Були випадки, коли солдати срочної служби не витримували знущання від начальства та закінчували життя самогубством. Факти стералися. Керівництво отримувало підвищення й відчувало всемогутність. Така всемогутня мафія…

Скалічені долі хлопців та дівчат, забране їх життя і здоров’я, безліч порушень прав і свобод службовців, у тому числі доведення до самогубства,

примусове лікування у психіатричних лікарнях та безліч іншого.

Здоров’я дітей було втрачено під час служби. Замість надання медичної допомоги, їх закривали подалі від усіх, робили з них інвалідами.

Там, де не має гідного керівництва, яке працює на захист Держави та благо Співвітчизників, там існує мафія, в якій є свої закони та правила. Мафія ніколи не буде на боці звичайних українців. Тому не лише самі люди будуть знецінені, а їх життя і здоров’я. Це рано чи пізно призведе до таких трагедій, яка сталася сьогодні.

Ця подія допомогла мені усвідомити, що треба відповідати не лише за себе, але й за інших. Кожен українець, кожен нацгвардієць винен за тих дітей, чиї долі ламаються у закритих частинах.

Через наше мовчання гинуть люди, ламаються долі молодих перспективних жінок і чоловіків, – написа Олена Липовенко.

Дівчина вказала прізвище колишнього керівника частини. Вважає його “засновником мафії”.

– Він піднявся вверх по кар’єрній сходинці та обіймає посаду в ТРК, незважаючи на свої неангельські діяння. Його ціль – стати генералом та очолювати НГУ України.

А нинішній командир в/ч 3021 – друг попереднього і найкращий продовжувач його справи.

Змінимо мозок командуючих та націлимо їх на виконання своїх обов’язків! – закликала Олена.