У Вінниці формуються загони добровольців із складу ветеранів ЗСУ, МВС, СБУ, МНС.

-Ми – патріоти своєї рідної землі, своєї батьківщини, і готові стати на її захист за будь-яких умов!
Ветерани-силовики Вінниччини, колишні офіцери Збройних Сил України, Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства з надзвичайних ситуацій та інших правоохоронних, силових структур вирішили об`єднатись для створення загонів патріотів, які здатні зі зброєю в руках відстоювати незалежність України та боронити її території від ворога.
Закликаємо усіх небайдужих, усіх ветеранів – офіцерів, солдатів та старшин різних силових структур, усіх, хто знається на зброї чи просто відчуває в собі сили стати на захисті рідної землі – прийти у п`ятницю, 25 лютого, та в суботу, 26 лютого об 11:00 на площу біля гарнізонного «Будинку офіцерів» і зареєструватись до лав загонів патріотів – захисників рідної землі. Ми діємо за підтримки голови обласної державної адміністрації Сергія Борзова, усіх відповідних владних структур Вінниччини. Ми діємо за покликом совісті та відповідальності за мирне життя в Україні! І закликаємо усіх спроможних ветеранів-силовиків долучитися до наших загонів!
Отже: п`ятниця, 25 лютого та субота, 26 лютого 2022 року, 11:00, майдан біля «Будинку офіцерів», при собі мати паспорт; контактний телефон: (067) 9947884.

Петро Канонік, ветеран силових структур
п`ятниця. 25 лютого 2022 року, 11:00
субота, 26 лютого 2022 року, 11:00,
площа перед «Будинком офіцерів»