Україна, яка підтримується всім світом, приречена на перемогу у війні проти країни-агресора росії. На те, що збудеться пророцтво президента Чеченської Республіки Ічкерія Джохара Дудаєва, чекає весь Кавказ, – заявила вдова Дудаєва – Алла у зверненні до президента України Володимира Зеленського та українського народу.

“Ми сумуємо разом з вами, коли ви ховаєте загиблих воїнів на українсько-російській війні. Війні, яка триває вже два з половиною місяці, і якій ви мужньо чините опір, бо весь український народ об’єднався разом із президентом Зеленським і протистоїть російським танкам і величезній імперії”, – сказала вона.

Вдова Дудаєва нагадала, що 1994 року, коли рф “вчинила четверту агресію” проти Ічкерії, чеченський народ об’єднався навколо Дудаєва та його уряду, “і воював гранатометами, автоматами, пляшками із запалювальною сумішшю і зміг перемогти через два роки в серпні 1996 року”.

Вона відзначила, що Чечня – дуже маленька країна, але вона перемогла у своїй війні проти рф

“Джохар сказав: коли над Україною зійде українське сонце, росія зникне. І ми всі чекаємо на цей момент і сподіваємося. Ми віримо в те, що народ України переможе. Тому що весь світ вам допомагає, захоплюється мужністю президента Зеленського та мужністю українського народу, який витримав найважчий перший удар і зараз б’є російську імперію по всіх напрямках”, – зазначила Алла Дудаєва.

Вдова також згадала, як разом із чоловіком побували в Україні у мирний час та “захоплювалися українською природою, дивовижними жінками, чоловіками у вишиванках, лелеками у гніздах”.

“Ми бачили любов народу в українських вишиванках і в усьому, що було розлито навколо, і ця любов вас рятує. Вона врятує і наш світ, тому що у нас спільний ворог. Україна просто приречена на перемогу, і ми цього чекаємо з нетерпінням. Я вам посилаю любов, ми молимося за вас. З вами разом воює грузинський народ, чеченці. Весь Кавказ переживає і сподівається, – підкреслила вона.

Ще в 1995 році Дудаєв заявляв, що росія йде на мирні переговори тільки коли сама потребує перепочинку, щоб згодом знову напасти

Нагадаємо, що Дудаєв 1991 року став президентом Чеченської Республіки Ічкерія. Росія, не визнавши незалежності держави, пішла на неї війною. У квітні 1996 року Дудаєв загинув під час ракетного обстрілу сил РФ.

Вадим Снігур