А Мар’яна Шевчук в цей час бореться за життя після смертельної ДТП.

Чемпіонці світу та золотій медалістці ХVІ літніх Паралімпійських ігор з пауерліфтингу з Вінниччини Мар’яні Шевчук призначено стипендію Президента України. Відповідний указ опублікований на сайті Офісу президента 15 червня.

Спортсменка отримає виплати у розмірі 15 тисяч гривень. Крім того, аналогічну суму отримає і тренер спортсменки Олег Пакула.

Також стипендію призначили бронзовому призеру XVI літніх Паралімпійських ігор з кульової стрільби Олексію Денисюку. Він отримає 10 тисяч гривень стипендії. Його тренер Денис Мустафаєв – також отримає аналогічну суму.

А тижнем раніше, 9 червня у селі Пиківська Слобідка Хмільницького району чемпіонка світу з пауерліфтингу Мар’яна Шевчук потрапила у ДТП. У дівчини перелом ноги.

Її автівка з’їхала в кювет та зіткнулася з деревом. Дві пасажирки віком 47 та 56 років померли у лікарні під час надання медичної допомоги.

Мар’яна Шевчук — майстер спорту України міжнародного класу. Дівчина завоювала для нашої країни на чемпіонатах світу дві золоті медалі. На чемпіонаті світу в Тбілісі-2021 — встановила світовий рекорд (133,5 кг), яким підтвердила статус найсильнішої спортсменки у світі у ваговій категорії до 55 кілограмів. Також вона стала чемпіонкою Паралімпійських ігор-2020 в Токіо.

Аграрний університет, технологічний коледж, де навчалась Мар’яна гордиться своєю випускницею.
І всі вболівають за наслідки цього страшного ДТП, яке сталось внаслідок того, що Мар’яна не справилась з керуванням.

Віталій Мороз