Він присвячений дням святкування пам’яті святих Петра та Павла

У православних християн сьогодні, 20 червня, починається Петрівський піст, або Петрівка. Початок Петрівки завжди припадає на перший після трійчанського тижня понеділок. Загалом це не дуже суворий піст і присвячений він двом первоверховним апостолам: Петру і Павлу, пам’ять яких звершується 12 липня – саме тоді й завершується Петрівка.

Роль Первоапостолов Петра і Павла в православ’ї дуже важлива, а тому і Петрів піст вважається одним з обов’язкових до виконання для істинно віруючого.

Перші згадки про цей пост датуються писаннями часів III століття, але тоді про святих Петра і Павла не говорили. Вважалося, що цього посту можна дотримуватися тим, хто з яких–небудь причин не зміг пройти Великий піст – великодній. У IV столітті Петро і Павло отримали статус одних і найбільш значущих християнських святих, тому і піст приурочили до їх дня пам’яті.

Як правильно харчуватися в Петрів піст Згідно з легендою, Петро був сином рибалки, а тому в народі вважається покровителем рибалок. З цієї причини віруючим дозволено їсти рибу, але тільки не в середу і п’ятницю – в ці дні можна вживати тільки сиру їжу. У понеділок можна гарячу їжу без масла, а в інші дні – масло, рибу, морепродукти і гриби.

Православна церква склала ряд заборон, які краще не порушувати в період очищення душі і тіла. У червневий Петрів піст не можна:

брати кредити і позичати гроші;
вінчатися і грати весілля;
працювати після заходу сонця;
шити, в’язати, рукодільничати;
зістригати волосся.

У період посту потрібно молитися, просити вибачення у всіх, перед ким людина завинила, залагодити всі конфлікти, пробачити кривдникам, повернути борги. Віряни щодня ходять до церкви на молебень.