Співак помер у кареті швидкої допомоги, яка приїхала за ним на виклик.

Нагадаємо, що Юрій Шатунов народився у Башкирській АРСР 6 вересня 1973 року. Підліткові роки співак провів у дитячому будинку. Мати померла, коли йому було 11 років, тата не було, оскільки батьки були розлучені.

У дитбудинку майбутній артист познайомився із Сергієм Кузнєцовим, який був керівником гуртка самодіяльності. Саме з цього моменту розпочалася історія легендарної у радянські рокгрупи “Ласковый май”.

Хіти “Седая ночь”, “Белые розы”, Детство” и “Розовый вечер” не втратили своєї популярності навіть після того, як гурт припинив своє існування. Вони переспівані багатьма виконавцями. Зокрема і українськими.

Останні кілька років Шатунов судився із своїм колишнім продюсером Андрієм Разіним за права на пісні “Ласкового мая”. У червні співак нарешті виграв суд, але Разін обіцяв продовжувати судитися і погрожував позовами. Не виключено, що саме це довело Шатунова до інфаркту.

За кілька днів до смерті знаменитості про закінчення судових розглядів зняли сюжет, де музикант радів своїй перемозі. Артист регулярно брав участь у концертах, присвячених легендам ретро, на яких виконував треки колективу.

Як відомо, кількома днями раніше у 45 років помер російський співак камерунського походження П’єр Нарцис.

За попередньою інформацією, причиною смерті стала ниркова недостатність, проблеми із підшлунковою залозою та серцем. Життя артиста обірвалося у реанімації.

Вадим Снігур