Як відомо, Олександр Домбровський був мером Вінниці, головою Вінницької ОДА та не одне скликання нардепом Вінниці.
Всі бачили і фоторепортажі із весілля його доньки Тетяни з Артемом Рибченком. Вони – випускники одного вузу.
До призначення послом Швейцарії Артем Рмбченко пройшов ось який шлях дипломатичної служби.
Артем Сергійович Рибченко (23 червня 1983) — український дипломат. Надзвичайний та Повноважний Посол України в Швейцарії (з 2018), посол України в Ліхтенштейні за сумісництвом.
Народився 23 червня 1983 р. у Києві. У 2005 році закінчив Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, бакалавр міжнародних відносин; у 2008 р. — Інститут міжнародних відносин Київського Національного університету ім. Т.Шевченка, магістр міжнародного права; у 2009 р. — Харківський національний університет внутрішніх справ, спеціаліст з правознавства; у 2014 р. — Інститут інтелектуальної власності Одеської національної юридичної академії в Києві, професіонал з інтелектуальної власності; у 2002—2003 рр. навчався в Єнському університеті ім. Фрідріха Шиллера, ФРН, спецкурс німецької мови для іноземців. Володіння мовами: українська, англійська, німецька[1].
У 2008—2009 рр. — асистент міжнародних програм Українського центру економічних і політичних досліджень ім. Олександра Разумкова.
У 2009—2010 рр. — аташе сектору забезпечення діяльності заступника Міністра закордонних справ України;
У 2010—2012 рр. — начальник юридичного відділу Державної служби України з контролю за наркотиками;
У 2012—2014 рр. — начальник відділу міжнародно-правового співробітництва Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ.
У 2014—2015 рр. — перший заступник Керівника Головного департаменту зовнішньої політики та європейської інтеграції Адміністрації Президента України;
2015—2018 — радник посольства України в Австрії.
З 25 червня 2018 року — Надзвичайний і Повноважний Посол України в Швейцарії.
З 11 серпня 2021 року — Надзвичайний і Повноважний Посол України у Ліхтенштейні за сумісництвом.
Ірина Венедиктова звільнена з посади Генерального прокурора
Ще раніше повідомлялось, що вона стане послом. Однак якої країни публічно стало відомо лише тепер.
Народилася вона 21 вересня 1978 року в Харкові, в сім’ї юристів. Батько — Валентин Семенович Венедіктов, генерал-майор міліції, доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України, був проректором Харківського національного університету внутрішніх справ. Мати — Валентина Михайлівна Венедіктова, кандидат юридичних наук, викладач у Національній юридичній академії ім. Ярослава Мудрого та Харківському національному університеті внутрішніх справ.
Ірина Венедіктова 2000 року закінчила з відзнакою Харківський університет внутрішніх справ.
З 2000 до 2004 року викладала на кафедрі правознавства Харківського гуманітарного університету «Народна українська академія», у 2004 році працювала доцентом кафедри правосуддя Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна.
З 2005 до 2019 року завідувала кафедрою цивільно-правових дисциплін Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна. Поєднувала науково-педагогічну роботу та практичну діяльність, зокрема: 2010—2019 роки — член Фундації медичного права та біоетики України; 2016—2019 роки — арбітр Міжнародного комерційного арбітражного суду при Торгово-промисловій палаті України.
Входила до складу науково-консультативної ради при Верховному Суді.
Вона професор права.
Дипломатичного досвіду не мала. Але, як заявили в Уряді, Венедиктова буде допомагати з правової точки зору повертати Україні на відбудову підсанкційні активи рф.
Тетяна Квасюк
Без досвіду на посаду посла.Зешмарклі пробивають осередок дно
Придут донбасские и всех их отстранят от корыта, а мы простые смертные тогда позлорадствуем над теми, кто устроил майдан, чтобы занять себе хлебные места. Кто работал на преступную власть, под суд.
Уже, сразу можеш валить на свой дамбас і занимать места, какого Хера приперся сюда, вали вслед за рюсским караблем,чмирь.
АНОНІМ
04.08.2022, 07:33
Сиділо б ти тихенько і не каркало. Дебіл хуйловський.
Хлопці, а що тут у вас? Громадянська війна? 🙂