– Маємо спільно, акумулюючи усі можливі ресурси, забезпечити прийняття тих людей, яким сьогодні немає де знайти прихистку! – анонсувала Наталя Заболотна.

Кабінет Міністрів України доручив провести обов’язкову евакуацію населення з Донецької обласні до безпечних районів 13 областей. Вінницька область входить в цей перелік.

– Задача в найближчий час, створити максимально можливу кількість додаткових місць для проживання у громадах області – зауважив Сергій Борзов – голова Вінницької ОДА сьогодні під час наради.

На робочій нараді обговорили, що потрібно в найближчий час, щоб збільшити кількість місць та підготуватись до приїзду вимушених переселенців.

– Це не просто… Але на фронті і у фронтових областях у тисячу разів складніше. Тому у кожній громаді області вже готують пристосовані приміщення для вимушених переселенців.

– Всі вільні місця на території Вінницької області будуть використані для поселення евакуйованих осіб, – запевнила Наталя Заболотна.

Найближчими днями прибуде ще 15 осіб. Їх уже чекають в обласному пансіонаті для осіб з інваліднюстю та осіб похилого віку геріатричного профілю. Пансіонат вже прийняв 93 переселенця. Але тут зробили ремонт на 5 поверсі і облаштували ще 40 місць для вимушених переселенців.