У серпні такі дати теж є – ними управляє стародавня богиня Геката, тому сатанинська доба названа на її честь. Коли ж настануть важкі місячні дні в серпні і що не можна робити в цей період.

Отже найнебезпечніші дні в 2022 році в серпні, на думку екзотериків:

15 місячний день – з 11 серпня 20:42 до 12 серпня 21:00

Ця дата проходить під заступництвом Змії – підступної тварини, яка, як сказано в Біблії, може спокусити людину і збити її з наміченого шляху. У цю дату категорично заборонено займатися любовними справами, з’їжджатися або починати відносини – справа не увінчається успіхом. З 11 по 12 серпня ви можете стикатися з величезною кількістю проблем, але не турбуйтеся – якщо на вашому шляху зустрічаються перешкоди, значить, ви йдете в потрібну сторону.

23 місячний день – з 19 серпня 22:14 до 20 серпня 22:36

Наступна сатанинська доба проходить під егідою Крокодила. Езотерики вважають, що цей звір здатний “висмоктати” всю енергію з людини, тому з 19 по 20 серпня краще ніяких активних дій не робити, а займатися очищенням. Багатьох з вас може огорнути почуття ненависті, злості або спраги помсти, але тримайте себе в руках – це нечиста сила перевіряє вас на міцність. Постарайтеся залишитися одні, помедитуйте або послухайте музику – відновлюйте свій емоційний стан.

29 місячний день – з 26 серпня 03:28 до 27 серпня 04:48

Ще один небезпечний день настане в кінці серпня і буде найнебезпечнішим з усіх. Як правило, до цього моменту запас енергії вже дуже малий і негативним вібраційним потокам простіше впливати на людину. Саме в цей день високі шанси зустрітися з людьми-енергетичними вампірами. Будьте обережні і спостерігайте – як тільки відчуваєте себе погано, відразу припиняйте спілкування.

Також не рекомендується вирушати в подорожі, укладати важливі договори або фінансові угоди. Будь-які дії, вчинені на 29 місячну добу, заздалегідь приречені на невдачу.

Вадим Снігур