Кулеба зазначив, що президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган і генсек ООН Антоніу Гутерреш щиро співпереживають і справді хочуть допомогти Україні знайти рішення.

“Ніхто нас не схиляв до поступок на користь Росії. Якщо знову полетить якась “зрада” у соцмережах, то одразу хочу сказати, що такого не було”, – заявив Кулеба.

“Президенти і генеральний секретар скоординували не просто позиції, а свої дії з ключових питань: це зерновий коридор, Запорізька АЕС, звільнення наших полонених. Тобто, йдеться не просто про те, що поговорили, а домовилися, хто що робить далі… Підозрюю, що до завершення цієї війни від координації та рішень цієї трійці залежатиме вирішення багатьох проблем дипломатичним шляхом. Між ними є порозуміння, це головне”, – додав Дмитро Кулеба.

Як повідомлялося, президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган наголосив на необхідності досягти дипломатичного врегулювання між Україною і Росією – для цього, на його думку, варто повернутися до переговорів на основі березневих домовленостей у Стамбулі.

Андрій Власенко