У суботу, 17 вересня, о 19.00 у «Royal pub» Вінниця стане «Місцем щасливих людей»!

На великому концерті гурту «СКРЯБІН» заспіваємо всі наші улюблені пісні, які написав Кузьма, і сотнями вогників передамо йому свою безмежну любов, яка завжди у наших серцях!

«Люди, як кораблі», «Спи собі сама», «Танець пінгвіна», «Шампанські очі», «То моє море», «Мовчати», «Мам», «Старі фотографії», «Говорили і курили» – будуть всі легендарні пісні і незмінний «скрябінський» драйв від музикантів, з якими Кузьма створював музику, ділив сцену та дорогу останні 15 років.

А ще – багато особливих зворушливих спогадів і незабутня, найтепліша атмосфера у колі своїх людей.

– Разом переживемо непідробні емоції від музики, перевіреної часом та вихором подій. З любов’ю до Кузьми, який завжди з нами, та підтримкою Збройних сил України! – запрошують організатори – компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ».

Бути суперзіркою і при цьому залишатися своїм для усіх!

Андрій Кузьменко був несхожим ні на кого – ні в музиці, ні в житті.

З неймовірною харизмою, могутньою чоловічою мудрістю, міцним стрижнем справжньої особистості і блискучим почуттям гумору. Він не знав, що таке «оглядатися на тих, хто навколо», не боявся йти проти течії і при цьому – щиро любив людей.

Завжди чесний, відкритий і справжній! Про Андрія Кузьменка можна розповісти безліч історій, але краще усіх слів – його пісні, які не втрачають своєї актуальності, бо ця музика поза часом.

Кузьма написав понад 300 пісень, дав понад 2000 концертів, записав 20 студійних альбомів, зняв майже 70 кліпів, мав власне інтернет-радіо, написав декілька книжок, зіграв у кіно, продюсував виконавців та заснував багато інших проектів.

Та головним його дітищем завжди залишався гурт «Скрябін», якому – тільки уявіть! – цьогоріч виповнилося вже 33 роки!

Друзі-музиканти, з якими Кузьма створював музику, ділив сцену та дорогу останні 15 років, сьогодні продовжують його справу, збираючи багатотисячні стадіони і повні зали фанів, які, як і раніше знаходять відповіді на всі запитання у піснях Андрія.

Не пропустіть у суботу, 17 вересня, о 19.00 у «Royal Pub» великий концерт гурту «Скрябін»!

Зберемося всією Вінницею, щоб разом віддати шану одному з найталановитіших та найщиріших музикантів України та його творчості: потанцюємо як пінгвіни, від душі погорланимо «Маршрутку» і запалимо під лірику із платинової колекції.

Кузьма і «Скрябін» – форева!

Квитки на концерт коштують 350 гривень.

Придбати квитки можна на сайті https://bit.ly/3gXMASw та у всіх касах «Афіша Вінниці» у Royal pub, готелі «Франція», театрі ім. Садовського, Вінницькій філармонії, креативних просторах «Артинов» і «CHERDAK»,  рок-магазині «Мобі Дік», магазині «Rock-n-Roll» у ТРЦ «Квартал», центрі розвитку «Origami», магазинах святкового декору «Aladdin» (у ТЦ «Plaza Park» і ТЦ «Barbara»), тур-клубі «Бідняжка».

Замовлення безкоштовної доставки квитків у будь-яку точку Вінниці за тел.: (098)101 00 63, (093)101 00 63.