Правоохоронці викрили злочинну групу та вилучили десятки кілограмів наркотиків, вартість яких на «чорному ринку» може сягати 40 млн грн. Передумовою викриття злочинної групи стало затримання прикордонниками Могилів-Подільського загону наркокур’єрів.

У Державній прикордонній службі повідомляють, що вартові кордону виявили та затримали на березі Дністра двох громадян України. Під час огляду їхнього автомобіля та прилеглої місцевості було виявлено радіокерований катер для прикормлювання риби, пульт дистанційного керування катером, електроні ручні ваги та водонепроникний рюкзак. В рюкзаку були 3 пакунки з кристалічною речовиною білого кольору, загальною вагою близько 3,5 кг. В подальшому експертиза показала, що це синтетичний дурман – PVP, або ж «сіль».

За даним фактом було розпочате досудове розслідування, під час якого слідчими відділу УСБУ у організатора злочинної групи вилучено понад 65 кг кристалічної речовини PVP та 4ММС.

Наразі організатору та двом членам організованої злочинної групи слідчі оголосили про підозру за ст. 307. «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів» та ст.305 ККУ «Контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їхніх аналогів чи прекурсорів або фальсифікованих лікарських засобів».

Підозрюваним загрожує до 12 років позбавлення волі.