У 120 бригаді Вінницької ТрО розповіли, чим потрібно годувати військових, щоб вони перемагали:
– Авторський салат «Мінне поле», картоплю з салом та борщ готують для військовослужбовців окремих підрозділів Сил територіальної оборони Вінниччини двоє побратимів.
Тероборонівці «Круглий» та «Джонс» до війни мали спільний проект – займалися продажем будівельних матеріалів.
– 24 лютого, дізнавшись про війну, перша була думка: що я можу зробити в цій ситуації? Чим зможемо допомогти у боротьбі з ворогом? Оскільки на той момент займалися продажом будівельних матеріалів, то отримавши запит від військових, одразу повезли матеріали для укріплення бліндажу.
Відвезли рідних у безпечні місця і вирішили піти до ТрО. Раніше вони в армії не служили. Дізнавшись що побратими харчуються не надто добре, одразу взялися до справи.
– Коли військовослужбовець нагодований смачно це для нього додаткова мотивація. Він бачить, що держава про нього піклується у такий спосіб, забезпечуючи його щоденне харчування. На кухні ми створюємо атмосферу, вмикаємо українську музику, спілкуємося з кожним тероборонівцем, який заходить поїсти. Намагаємося підбадьорити усіх, показати оточуючим свою любов.
Військові за позивними Круглий та Джонс знайомі більше 10 років. Гармонійний дует із старшого кухаря та помічника створює на кухні особливу атмосферу. Готують авторські страви, прикрашають, щоб було не лише на смак гарно, а й погляд радувало. І не важливо в якому місці й умовах ти перебуваєш – головне люди поруч.

Джонс підтримує Круглого на всіх фронтах, тож з такими помічниками є натхнення творити кулінарні шедеври з душею і надзвичайно смачно. Щоправда продуктовий набір обмежений, відповідно до норм ЗСУ.

Військовослужбовці впевнені, що перемога має бути перш за все в голові. Коли людина змінює своє мислення, коли вболіває по життю за загальний інтерес, не думає тільки про себе, тоді нас не зламати і не завоювати нікому. Ми вільні.