На Вінниччині запрацював регіональний Центр Уповноваженого зі зниклих безвісти. Такі ж Центри розпочали роботу на Сумщині, Одещині, Хмельниччині та Миколаївщині.

Урядовий портал, портал інформує, що перші п’ять Центрів відкрилися у Запорізькій, Київській, Дніпропетровській, Львівській та Рівненській областях. Зокрема, наразі оновились контакти координаторки на Львівщині.

Пошук зниклих безвісти ведемо постійно, працюємо в режимі 24/7. Регіональні координатори щоденно приймають велику кількість громадян, рідні яких не виходять на зв’язок. Працюючи безпосередньо на місцях, наші Центри не лише допомагають у прийомі заявок від родичів, а й дізнаються більше деталей про зниклих. У пошуку буває важлива кожна з них, – розповідає Уповноважений зі зниклих безвісти Олег Котенко.

Повідомляється, що зв’язатися з регіональним координаторам у Вінницькій області можна за телефоном +380935700601 (Марія Довжик) або через гарячу лінію за номером – 0800339247. Крім цього, повідомити про зниклих осіб можна безпосередньо Уповноваженому: 0997920126.

У вихідні повідомлення можна надсилати у Viber і Telegram за номером телефону: 0958960421.

Вадим Снігур