Ще одна похоронка з фронту прийшла у Стрижавську громаду. Захищаючи Батьківщину, у бою загинув  стрижавчанин Олександр Бородай.

3 жовтня приблизно о 16:30 поблизу Давидового Броду, що на Херсонщині, він потрапив під артилерійський обстріл.

У громаді повідомляють, що Олександр родом з Житомира. У 1986-му році переїхав з родиною до Вінниці. Дуже рано залишився сиротою, з дев’ятирічного віку його доглядала бабуся.

Закінчивши Вінницьке професійне училище №5, Олександр перебрався до Стрижавки. Працював будівельником. Завжди тонко відчував красу. У Вінниці займався реставрацією костелу Пресвятої Діви Марії Ангельської. Був членом тамтешньої неокатехуменальної спільноти. Мав талант до музики і добрі вокальні дані.

У 2014-му Олександр пішов у зону АТО. Відчув внутрішній поклик до того, щоб боронити Батьківщину. Служив у батальйоні «Айдар». Отримав відзнаку «Патріот Вітчизни». Додому повернувся після поранення, уже з інвалідністю.

Труднощі зі здоров’ям не зупинили мужнього воїна тоді, коли почалося повномасштабне вторгнення. У перші ж дні війни Олександр Бородай записався до територіальної оборони, а 11 березня вирушив у зону бойових дій. Був навідником-оператором 3-го розвідувального відділення 3-го розвідувального взводу 2-ї розвідувальної роти військової частини А1445.

Всього тиждень герой не дожив до свого 49-го дня народження.

Загибель Олександра – тяжка втрата для його синів Івана та Владислава, маленької онучки, дружини…

Від редакції: вічна слава Герою, а рідним – щирі співчуття…