Є дві новини і обидві — важливі.

Новина перша

Щодо зміни Публічної пропозиції на укладення договору банківського обслуговування фізичних осіб (надалі “Договір”).

Які ж основні зміни відбудуться в Договорі?

  • Термінологія приведена до вимог чинного законодавства про платіжні послуги;
  • включено та передбачено згоду вас, як клієнта, на виконання платіжних операцій, ініціатором за якими є банк. Ми їх називаємо “договірне списання” і тут без принципових змін у обсягах прав та обов’язків банку та клієнта;
  • доповнення новими положеннями щодо порядку та умов використання платіжних інструментів (платіжні картки, платіжні інструкції і т.д.);
  • встановлено максимальні строки платіжних операцій;
  • встановлено види платіжних інструментів, що використовуються для виконання платіжних операцій, а також форма, порядок та умови подання та відкликання платіжних інструкцій;
  • визначено момент безвідкличності платіжних інструкцій для тих чи інших платіжних інструментів.

Платіжна операція — це будь-яка дія з коштами (переказ або їх отримання у готівковій чи безготівковій формах) із використанням платіжних інструментів (поточних рахунків, платіжних карток) у межах чинного законодавства України та Договору.

Положеннями Договору передбачена ваша згода на те, що банк може списувати гроші з вашого рахунку самостійно. Це стандартні умови обслуговування, вони існували і раніше, ще до запровадження нового законодавства про платіжні послуги. Наприклад: під час переказу з картки на картку банк самостійно стягує плату згідно до тарифів продукту. А тому вам не потрібно додатково звертатися в банк для погодження списання не тільки переказу, але й комісії за таку операцію. Без такої згоди ми не матимемо можливості надавати послуги до моменту оплати вами винагороди, тому це є зручний і потрібний інструмент при використанні платіжних послуг.

Договором також передбачена форма відмови від наведеної вище згоди — на той випадок, якщо ви вирішите її відкликати.

Нагадаємо, що якщо вас не влаштовують запропоновані банком зміни та подальші умови обслуговування, ви маєте можливість припинити Договір шляхом погашення всієї заборгованості (якщо вона є) та подання заяви на закриття рахунків. Якщо ж у вас немає заперечень щодо цих доповнень, просто продовжуйте і надалі користуватися продуктами банку і такі умови будуть автоматично погоджені вами.

З більш детальною інформацією та чинною версією ДБО ви можете ознайомитись на офіційному сайті банку.

Новина друга

Щодо зміни назви бренду банку та юридичної особи

Вже з 1 грудня ми офіційно завершуємо процедуру зміни назви бренду нашого банку на Sense Bank. Розуміємо, що все нове породжує запитання, тому нижче є відповіді на всі найпоширеніші ситуації щодо подальшого обслуговування в банку.

◼ Яка тепер офіційна назва юридичної особи банку?

Вже з 1 грудня нова юридична назва банку АТ “СЕНС БАНК”.

◼ Де та як ви ще плануєте інформувати клієнтів про фінальну зміну назви?

Додатково вже за фактом перейменування буде опублікована новина на офіційному сайті банку http://bit.ly/3u5mqo2.

◼ Чи потрібно мені повторно підписувати документи або оновлювати вже підписані договори?

Ні, не потрібно. Всі документи, що були підписані з Альфа-Банком, будуть діяти і після зміни назви банку.

◼ В мене є довідка про стан мого договору від Альфа-Банку. Чи потрібно мені замовляти нову довідку вже від Sense Bank?

Ні, не потрібно. Всі довідки та дозволи, які були видані до 1 грудня 2022 року від імені Альфа-Банку, будуть діяти і надалі та не втратять своєї чинності після перейменування банку.

◼ Як мені отримати оновлені реквізити мого договору в Sense Bank?

Реквізити договору (номер договору та рахунку) залишаться без змін. Їх, як і раніше, ви зможете переглянути у застосунку Sense SuperApp:

▪ “Подивитися реквізити по картці”;

▪ “Подивитися реквізити по кредиту”;

▪ “Подивитися реквізити поточного рахунку”.

А нові реквізити банку, за необхідності, подивіться прямо в застосунку Sense SuperApp (деталі в статті “Подивитися реквізити банку за допомогою Sense SuperApp”).

◼ Що буде з картками? Як мені замінити картку на нову від Sense Bank?

Всі картки, які були видані з логотипом Альфа-Банку, продовжать діяти і надалі. Замінювати їх не потрібно.

Якщо ж ви втратили картку або вона вийшла з ладу — замовте її перевипуск в застосунку (як з випуском віртуальної версії, так і з доставкою фізичного пластику). Оновлення пластикових макетів карток плануємо на березень наступного року.

◼ Що буде з сервісами, в назві яких використовується бренд “Альфа”? Чи будуть і надалі працювати AHUB?

Частина сервісів буде також перейменована. Так, наприклад, AHUB тепер буде називатися Sense Hub, а My Alfa-Bank стане My Sense Bank.

◼ Що буде з A-CLUB? Як тепер бути клієнтам цього напрямку?

Вже з 1 грудня назву буде змінено на aClub. При цьому, всі привілеї персонального обслуговування буде збережено.

Чому змінюється назва?

Одразу після початку повномасштабного вторгнення Правління банку вирішило відмовитися від бренду “Альфа” та продовжити роботу під новим брендом. Ми завжди були окремою юридичною особою, але навіть на рівні співзвучності бренду не хочемо мати нічого спільного із організацією, яка працює в росії.

За інформацією офіційного сайту “Сенсу”