Національна параолімпійська збірна команда України змагається за Кубок світу з лижних перегонів та біатлону, який стартував 10 грудня у місті Вуокатті (Фінляндія). В складі збірної вінничанин Григорій Вовчинський виборов «срібло».

Про це повідомляє Начальник Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов.

Спортсмен здобув срібну нагороду в індивідуальній гонці на дистанції 10 кілометрів у класі стоячи.

Загалом у Кубку світу беруть участь спортсмени з 21-ї країни. Команду України представляє 25 спортсменів з інвалідністю.

Як ми повідомляли, на 13-х зимових Паралімпійських іграх-2022 Григорій Вовчинський виборов три медалі: «золоту», «срібну» та «бронзову». Таким чином вінничанин зібрав повний комплект нагород. Вітаємо з черговою перемогою!