Орієнтуйтеся на підручні засоби і не забувайте, що найнадійнішим джерелом тепла є ваше тіло.

Отже, більше рухайтеся. Це найпростіша порада, як зігрітися без опалення. Почніть нарешті займатися зарядкою при свічках або просто танцюйте під улюблену музику.

Купіть термобілизну – вона не дозволить теплу вашого тіла розсіюватися. До того ж цей тип білизни дуже зручний – в ньому за потреби можна спати, носити вдома і на роботі.

Включайте газову плиту. Ця порада підійде для тих, хто просто бажає зігрітися у холодній квартирі. Ще можна закрити всі двері і щілини у вікнах і поставити на конфорку чайник з водою. Кипляча вода утворює пару, яка згодом може дуже сильно нагріти вашу кухню.


Пийте більше гарячих напоїв. Це не тільки тонізує і заряджає вас на робочий день, але і відмінно зігріває. Рекомендують заварювати чай з лимоном і імбиром.

Звісно, якщо вам дозволяє бюджет, в цій ситуації найкращи помічник - генератор. Є генератори різних потужностей: ті, що забезпечують електрикою всю будівлю або тільки потреби окремої техніки. Але генератори дозволяється ставити тільки на землі - тобто, для мешканців 2-25 поверхів така покупка буде не актуальною.

Обігрівачі без електрики. На сьогодні на ринку багато пропозицій щодо цього: від гасових до газових і свічкових обігрівачів. Також за оптимальною ціною можна купити міні-камін з кульками або спиртівку. Але такі речі потребують дуже пильного нагляду.

Вадим Снігур