В мережі поширили пояснення від організаторки розкішної вечірки на дорогому французькому курорті. Аліна Варакута назвала святкування свого дня народження “актом демонстрації нескореності українського народу”.

Як ми уже повідомляли, Аліна гучно відсвяткувала свій день народження під трек “Вова, ї*аш їх, бл**ь” та з прапором України на гірськолижному курорті в Куршавелі. Після того, як користувачі в мережі почали обурюватися дорогим святкуванням, дівчина  пояснила свій вчинок.

У своєму Телеграм Варакута опублікувала серію сторіс з Інстаграм, де розповіла, що через вечірку вона отримала багато хейту в українців, і це її дуже засмучує. Вона наголосила, що день народження святкувала “на особисті статки, зароблені чесною працею”.

“Якщо хтось з українців зараз оновить стару машину на нову – він теж буде винуватий? Сума, що за час війни пішла від мене на допомогу Україні, значно більша за витрачені на святкування гроші”, – написала Варакута.

Крім того, дівчина пояснила, чому святкування дня народження було з прапором України та під українську пісню.

“Та тому, що зараз кожне свято українця – чи то Новий рік, чи то день народження – повʼязано з одним бажанням – перемоги. І це був акт демонстрації нескореності українського народу в будь-які часи. І нам не було страшно, що на цьому курорті можуть бути росіяни і може виникнути якийсь конфлікт, бо наша позиція – категорична”, – заявила вона.

Варакута також зазначила, що виросла в простій родині та росла на Троєщині.

“Все, чого я досягла у своєму житті – я досягла своїми зусиллями. Ніяких “державних коштів” у руках я ніколи не тримала”, – йдеться в сторіс.

Дівчина додала, що знаходиться за кордоном, оскільки її робота, яка “на 100% повїязана з доступом до інтернету 24/7, в Україні без світла була б неможлива”. За її словами, вона свідомо обрала такі умови життя, які дозволяють їй “щодня працювати і допомагати донатами своїй країні”.

“І все ж таки, я розумію, що через стан речей в країні зараз, через особисті втрати кожного, я могла когось сильно образити чи пригнічити. Я хочу щиро вибачитися за це і запевнити, що публікація сторіс зі святкування несла у собі абсолютно протилежний, переможний настрій”, – підсумувала Варакута.

Вадим Снігур