Цікаво, а чого вони ще чекали від воєнного злочинця і спонсора тероризму?

У РФ почалися репресії проти дружин мобілізованих, які беруть участь у фотофлешмобі з вимогою повернення їх чоловіків додому.. Зокрема, дружин мобілізованих вже почали викликати в поліцію в Ульяновську. Як повідомляє видання “7×7”, флешмоб жінки організували в Telegram-каналі “Шлях додому. Ульяновськ”. При цьому публікувалися фото і відео з наклейками на автомобілях.

Пізніше відео та фотографії були видалені з чату. З’ясувалося, що це зажадав від жінок зробити заступник губернатора, до якого їх викликали після уваги ЗМІ. Однак знімати наклейки вони відмовилися.

Пізніше учасниці чату написали, що до них прийшов поліцейський з приводу наклейок. Дружинам мобілізованих винесли попередження. За їх словами, їм говорили про статтю про дискредитацію армії (20.3.3 КоАП), хоча поліцейський був “сам в шоці” через необхідність їхати до дружин військових, але його про це нібито “просив Ульяновськ”.

При цьому учасницям чату вручили повістку з вимогою прийти до відділу поліції. Раніше в чаті під назвою "Шлях додому" крім оголошення про цей флешмоб також було розміщено "звернення до росіян", маніфест і збір підписів. У Маніфесті вони зажадали почати виведення мобілізованих з "зони СВО" і встановити граничний термін служби по частковій мобілізації. При цьому у зверненні говорилося, що Путін обдурив їх, "обіцянки виявилися пустушкою".

Зазначимо, що дружини ульяновських мобілізованих плачуть крокодилячими сльозами з приводу того, що влада РФ забули про їхніх чоловіків, яких відправили вбивати мирних українців. При цьому ніхто з них не заїкнувся про те, навіщо вони вирушили в іншу країну вбивати українських жінок, дітей і людей похилого віку.

Попри це, нові мобілізовані окупанти незабаром з'являться на фронті. Почати мобілізацію в Росії Кремль здатний вже в грудні.

За даними ГУР, Росія планує мобілізувати ще 450 тисяч осіб. При цьому кожен місяць на війну проти України закликають від 20 до 22 тисяч росіян, сказав керівник Головного управління розвідки МО Кирило Буданов.