Нардеп від партії “Слуга народу” Мар’яна Безугла вирішила з’ясувати, ким замінити головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного. Попри публічне засудження колегами по фракції такої позиції вона розпочала опитування на цю тему на своїй сторінці у соцмережі.

Народна обраниця у Facebook запропонувала людям з 13 кандидатур обрати того, кого вони вважають найкращим “замінником” Залужного. Станом на 20:12 неділі, 3 грудня, лідерами були генерал-лейтенант ЗСУ Михайло Забродський (41%) та очільник Головного управління розвідки Міноборони нашої держави Кирило Буданов (14%).

“Якщо змінювати Залужного, то на кого? Голосування – ваша думка, рейтингове, можна кількох. Просто обговорення. Якщо є якась окрема думка, ідеї – пишіть в коментарях. Памʼятаємо про стриманість, але й недоторканних немає”, – написала політик.

Інтернет-користувачі по-різному відреагували на опитування, яке влаштувала Безугла. “Юда”, – написала Maryana Kondzelka. “Військових потрібно запитати”, – вважає Степан Сенів. “На Залужного”, – поділилися думкою Надія Петрівна.

Як відомо, наприкінці листопада Мар’яна Безугла закликала Валерія Залужного піти у відставку, оскільки він нібито не зміг надати план задуму на наступний рік. За словами нардепа, військові просто сказали, що їм треба забирати не менше 20 тисяч українців на місяць.

Пізніше радник очільника Офісу президента Михайло Подоляк прокоментував висловлювання Безуглої. Він зазначив, що підігравання розмовам про необхідність будь-яких відставок в нашій державі – це підігравання РФ.