За інформацією Головного управління ДПС у Вінницькій області, цьогорічні надходження, сплачені на потреби української армії впродовж 11 місяців,  перевищують минулорічні показники на більш ніж 74,3 млн грн або на 8,9 відсотка.

Згідно з діючим законодавством, платниками військового збору є фізичні особи-резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і за її межами, фізичні особи-нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти.

«Щодо об’єктів оподаткування військовим збором, то до нього, крім заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються чи виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами, відносяться і ряд інших.

Зокрема, орендна плата, виграші в державній або недержавній грошовій лотереї, купівля-продаж рухомого і нерухомого майна, виплата дивідендів, переоформлення спадщини тощо. Ставка військового збору становить 1,5% від об’єкта оподаткування», – повідомили в ГУ ДПС у Вінницькій області.