Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров вважає, що Захід веде проти Росії “гібридну війну”. Однак, Росія стала сильнішою в результаті “конфлікту” в Україні – так само, як вона отримала перемогу над Гітлером і Наполеоном. Про це інформує Sky News.

Зокрема, Лавров заявив, що “гібридна війна”, яку Захід нібито веде проти Росії, базується на “культурі знищення”, і “500-річне панування Заходу над світом” добігає кінця. При цьому, за словами міністра, який перебуває під санкціями Великобританії та ЄС, Захід намагається виснажити Росію в Україні.

“Українці повинні визнати, наскільки глибоко вони в ямі, куди їх загнали американці”, — сказав голова МЗС РФ.

На запитання, які шанси дипломатії досягти припинення вогню чи миру, він сказав: “Треба буде телефонувати пану Зеленському, тому що він півтора року тому підписав указ про заборону будь-яких переговорів з Путіним”.

Тим часом, росіяни знизили активність на фронті. Загалом, за даними генштабу, втрати російських окупантів за листопад склали близько 11 тисяч військовослужбовців знищеними та пораненими. Також знищено понад 1100 одиниць військової техніки, серед яких знищено або ушкоджено 128 танків, 208 ББМ та 259 гармат та мінометів різних калібрів.