Двох вінничан та іванофранківця затримали при спробі незаконного перетину кордону у Вінницькі області. Один порушник планував переплисти Дністер, а інший полями дістатися до родичів з Придністров’я.

Про це повідомляють у Могилів-Подільському прикордонному загоні.

37-річного жителя Вінниці виявили під час спроби здійснити «заплив» через Дністер до суміжної держави за допомогою дрона. Чоловік використовував гідрокостюм. Плавця затримав прикордонний наряд на катері.

Ще одного, мешканця прикордоння Вінниччини, виявили за декілька метрів від державного кордону. 58-річний чоловік прямував на гостини до родичів, що проживають у Придністровському регіоні Республіки Молдови. Також встановлено, що він вже не одноразово притягувався до адміністративної відповідальності за спробу порушення державного кордону. Свої настирливі дії порушник пояснює не бажанням слідувати до пункту пропуску для законного перетину кордону. А для скорочення часу та відстані намагається потрапити до суміжної держави через поля.

Мешканець Івано-Франківщини також планував незаконно потрапити у Молдову через придністровський сегмент українсько-молдовського кордону. Про рух невідомого, на околиці села Червона Поляна, сповістив прикордонників місцевий житель. 24-річного чоловіка затримали за кількасот метрів від держрубежу.

Відносно затриманих порушників складено матеріали про адміністративне правопорушення. Справи скеровано до суду.