У Вінницькій області кількість хворих на грип та ГРВІ хоча і почала зменшуватись, але ситуація ще досить напружена. Про це повідомляють у ДУ «Вінницький ОЦКПХ МОЗ України». Більше того, ще одна людина померла.

Так, на минулому, 6-му з початку року тижні, у регіоні спостерігається середній рівень інтенсивності захворюваності на респіраторні інфекції.

«Захворіло 11 195 осіб, в т. ч. 62 особи, що мали лабораторно підтверджені випадки COVID-19, серед захворілих 5500 (49,1%) дітей. Захворюваність склала 732,5 випадки на 100 тис. нас. та є на 24 % вище базового рівня», – йдеться у повідомленні установи.

Проте у порівнянні з минулим тижнем захворюваність знизилась на 13,7%.

Госпіталізували протягом тижня 494 хворих, зокрема 278 дітей. Минулого тижня зафіксовано новий летальний випадок. Це жінка, в якої було багато супутніх хвороб.

З початку епідсезону на території Вінницької області від ускладнень грипу померло дві людини. Епідеміологи зазначають, що «базовий рівень» захворюваності на  грип та гострі респіраторні вірусні інфекції перевищений у Вінницькому Гайсинському, Жмеринському, Могилів-Подільському та Тульчинському районах.

У 20-х числах січня у Вінницькій області зареєстровали перший випадок смерті пацієнта, який хворів на грип. Окрім вірусної інфекції у померлого 1960 р.н. констатували складний перебіг хронічних захворювань. Грип – це серйозне захворювання з ризиком госпіталізації та навіть смерті, збудником якого є віруси трьох типів: А, В, С.