Сьогодні, 16 лютого ми вшановуємо українських військових журналістів, пресофіцерів і воєнкорів. Саме 16 лютого 2015 року, під час виконання бойового завдання, в районі міста Дебальцеве загинув кореспондент телерадіокомпанії «Бриз» Міністерства оборони України, капітан 3-го рангу Дмитро Лабуткін…

З 2018 року, за ініціативи військових журналістів, відповідно до рішення міністра оборони цей день став днем вшанування праці військових журналістів.

За десять років російсько-української війни я особисто переконався наскільки важлива робота військових журналістів, пресофіцерів та воєнкорів.

Ворог веде проти нас гібридну війну. Окрім щоденних штурмів позицій наших військ, ракетних та авіаційних атак, – російські загарбники обстрілюють нас інформаційно. Вони підступно атакують нас своїми фейками, намагаючись щоденно, щохвилини посіяти в українському народі паніку і зневіру, щоб підірвати наш непереможний дух до боротьби і перемоги.

російські терористи бомбардують країни вільного світу своєю брехливою пропагандою – намагаючись підірвати підтримку України у її визвольній боротьбі, зірвати постачання зброї та гуманітарної допомоги і головне – зруйнувати світову антипутінську коаліцію.

російській брехні і пропаганді ми можемо протиставити єдину дієву зброю – це правду! Правда про боротьбу і незламність нашого народу, правда про героїзм наших українських захисників і захисниць, правда про злочини кремля в Україні, правда про геноцид українців, який здійснюють російські терористи.

Це все можливо тільки завдяки невтомній праці українських воєнкорів - цивільних українських журналістів, військових журналістів і пресофіцерів, які пройшли разом з українськими миротворцями всі «гарячі точки» світу, які з 2014 року пройшли всі стежки війни в Україні, які щоденно під обстрілами, пліч-о-пліч з нашими воїнами, щоб повідомити своїм читачам, глядачам та радіослухачам правдиві і свіжі новини про сучасну боротьбу українського народу за свою свободу і незалежність! Щиро дякую сьогодні вам за вашу мужність і жертовність!

Сьогодні закликаю згадати всіх наших друзів, побратимів і посестер, загиблих українських військових журналістів…

Багатьох з них знав особисто.

Дмитро Лабуткін,
Герой України
Віктор Гурняк,
автор першого в Україні військового реаліті Рекрут UA Олексій Чубашев,
Олег Задоянчук,
Олександр Махов,
Віктор Дудар,
Олександр Бондаренко…

Вічна пам’ять і вічна слава!

Ми переможемо!

Слава Україні!

Таке привітання надіслав Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський