Затверджено графік роботи виїзних бригад у квартальних комітетах Вінниці

Після укусу скаженим собакою майже двох десятків містян, минулого тижня у Вінниці вирішили посилити заходи щодо боротьби зі сказом. Зокрема, розробили графік щеплень домашніх тварин у квартальних комітетах міста. Їх здійснює виїзна бригада з вакцинації Вінницької міської державної лікарні ветеринарної медицини.

Графік щеплень населення Вінниці:

9 квітня – з 10:00 до 16:00 квартальні комітети «Лівобережний» і «Царина», виїзна бригада з щеплення знаходитиметься за адресою вул. Синьоводська, 138 (Центр матері та дитини);

13 квітня – з 10:00 до 14:00 квартальний комітет «Добробут», виїзна бригада з щеплення знаходитиметься за адресою пл. Шкільна, 1;

18 квітня – з 10:00 до 14:00 квартальний комітет «Тяжилів» виїзна бригада з щеплення знаходитиметься за адресою вул. Лугова, 1;

20 квітня – з 10:00 до 13:00 квартальний комітет «Тяжилів» виїзна бригада з щеплення знаходитиметься за адресою Л. Лук’яненка, 33 (біля магазину «Мрія»).

Це графік оновлюватиметься кожні два тижні. За змінамими слідкуйте на Facebook-сторінці Асоціація органів самоорганізації населення м.Вінниця.

Нагадаємо, що 6 та 7 квітня вже провели вакцинацію домашніх тварин у квартальному комітеті «Сабарів». Щепили близько 250 тварин. Також минулого тижня вакцинували понад 500 домашніх тварин у мікрорайоні Бучми.

Вакцинацію домашніх тварин наразі проводять безкоштовно. Виїзна бригада складається з двох фахівців, які щеплюють тварин вакциною «Рабістар».

Ветеринари інформують що, профілактичне щеплення тварин від сказу потрібно робити раз на рік. Як відомо, наприкінці березня у Вінниці – вперше за багато років – зафіксували випадок сказу у собаки, а також доволі велику кількість людей, постраждалих через укуси.

Як ми уже повідомляли, 5 квітня, гендиректор ДУ «Вінницький обласний центр контролю і профілактики хвороб» Ігор Матковський повідомив, що одна собака покусала 6 дітей і 4 дорослих. Десять людей за один день. Потім ця тварина загинула і на розтині в неї був підтверджений сказ.

Наразі всі постраждалі отримують лікуваня. Сироватки є в достатній кількості. Препарати замовляють з урахуванням підвищеної потреби. Зважаючи на складну епідситуацію, Ігор Матковський радить при підозрах на захворювання тварини, яка скоїла напад, звертатися за допомогою до центру профілактики і контролю хвороб.