Артист вперше прокоментував чутки про стосунки з українською співачкою, які не вщухають вже багато років.

Раніше пара чітко не коментувала їхній ймовірний роман. Утім, додати ясності вирішив Дан Балан. У своєму Telegram артист запевнив, що їх із Тіною Кароль не пов’язують близькі стосунки, а лише робочі, тож між ними не було роману. Також співак додав, що протягом останніх двох років взагалі не спілкувався зі співачкою.

Молдавський співак прокоментував їхній “роман” через дії акаунта “DanTina”, де його та Кароль дійсно представляють як пару. Як зазначив артист, це вже перейшло всі межі, адже прихильники теорії, що він зі співачкою перебуває в романтичних стосунках, не дають спокою його рідним.

“Я хочу звернутися до групи DanTina, яка тероризує мою сім’ю, друзів та близьке оточення: це низько! Як я вам казав кілька років тому: нас із Тіною не пов’язують близькі стосунки. Ми не спілкувалися вже два роки. Немає сенсу в існуванні вашої групи. Ви живете в ілюзіях, а ваші дії, які націлені на те, щоб шкодити іншим, роблять вашу спільноту небезпечною для суспільства”, — різко висловився артист.

Нагадаємо, що чутки про роман Дана Балана та Тіни Кароль з”явились 2019 року, коли артисти стали тренерами уккраїнської версії шоу “Голос країни”. На проєкті вони поводилися, як закохана парочка. Артисти фліртували одне з одним, влаштовували сцени ревнощів, а Балан навіть познайомив Кароль зі своєю мамою Людмилою. До речі теж співачкою. 2019 року знаменитості також випустили спільний трек, який отримав назву “Домой”.