Сьогодні на території Вінниччини непобутових споживачів електроенергії можуть відключати. У першу чергу це стосується промисловості.

Про це повідомляють в АТ «Вінницяобленерго».

«Сьогодні, о 10:40 Диспетчер АТ «Вінницяобленерго» отримав команду від диспетчерського центру НЕК «Укренерго» на введення обмежень споживання потужності для непобутових споживачів області з 8:00 до 22:00. Будуть застосовані 3 черги ГОП для промислових підприємств. Причина – дефіцит потужності в енергосистемі України», – йдеться у повідомленні.

Енергетики просять юридичних осіб споживачів з розумінням поставитись до введення вимушених обмежень. Та обов’язково їх дотриматися. Адже від цього залежить баланс енергосистеми!

Побутових споживачів просять ощадливо користуватися електроенергією впродовж дня.

Терористична Росія з 22 березня завдала декілька потужних ракетних і дронових ударів по енергетиці України. Внаслідок цього було втрачено значні потужності Центренерго. Зруйновані ключові ТЕС, а також низка гідроелектростанцій. У зв’язку з цим в країні виник дефіцит електроенергії, який частково покривається за рахунок імпорту з сусідніх держав.