Підозрюваний представлявся бійцем Збройних сил України, якому після поранення потрібні кошти на лікування.

Про це повідомляють у поліції Вінниччини.

“У грудні минулого року до правоохоронців звернулась жителька Рівненської області. Жінка повідомила, у вересні в соціальній мережі Facebook познайомилась з чоловіком. Співрозмовник називався військовослужбовцем та повідомив, що проходить лікування після отриманого поранення. Після тривалого спілкування чоловік попросив матеріальної допомоги для подальшої реабілітації. Загалом потерпіла перерахувала незнайомцю понад 20 тисяч гривень”, – йдеться у повідомленні.

Правопорушником виявився 36-річний раніше неодноразово судимий вінничанин та відношення до служби у ЗСУ не має. Доведено, що зловмисник причетний до 91 злочинного епізоду, внаслідок яких він заволодів понад 80 тисячами гривень.

За процесуального керівництва Гайсинської окружної прокуратури 18 квітня слідчі повідомили чоловіку про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 190 (Шахрайство) та ч. 2 і 3 ст. 209 (Легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом) Кримінального кодексу України.

За вчинені злочини чоловіку загрожує до 12  увʼязнення з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.