Така ініціатива не сподобалась керівнику закладу, новопризначеному директору Сергію Ірзі та вчительці математики Світлані В’ячеславівні яка має навантаження 30 навчальних годин —найбільше в ліцеї. Ініціатива піддалося критиці. Зі слів Ірини Аркадіївни розпочалося постійне систематичне цькування з боку вчителя математики, яке виражалося у приниженні перед учнями, використанні ненормативної лексики в присутності дітей, недопущенні учнів і вчителя в комп’ютерний клас для проведення уроків інформатики, маніпуляції поведінкою батьків, написання безпідставних доповідних спільно із завучем ліцею Наталією Богдан, зведення наклепів та такому іншому.
Вчитель звернулася до адміністрації ліцею, проте їй було відмовлено в об’єктивному вирішенні конфлікту. Потім надіслала електронний лист директору 18.09.23року, але відповідь не отримала по даний час.
27 березня 2024 року вчитель І. Гаврилюк проходила атестацію на відповідність займаній посаді, як заступник директора.
Головою атестаційної комісії є директор ліцею Сергій Ірга, до складу комісії також входить вчителька Світлана П’яскорська і завуч Наталя Богдан. Тобто ті, на дії яких жалілась згадана вчителька. Зрозуміло, що роботу вчителя атестаційна комісія оцінила негативно. Відтак є підстави вважати, що проведення атестації в ліцеї проводилося з порушеннями. Підхід був необ’єктивним та упередженим. Щоб оскаржити результати атестації, подано апеляційну заяву до атестаційної комісії ІІ. Чи вдастся вчительці перемогти кругову корумповану поруку в Агрономічненській ОТГ і відстояти свої права? В наступних журналістських розслідуваннях.
Боріться —— поборете! Усі згадані посадові особи мають можливість також оприлюднити свою точку зору на порушену проблему.
Коли готувався матеріал, став відомим результат засідання цієї атестаційної комісії
Справедливість є і за неї варто боротися.
Галина Нагорняк,
журналіст
Інформація, висвітлена в даній статті, є лише малою частиною того, що насправді відбувається в цій школі. Село велике, де проживає багато молоді з малими дітьми, а ніхто не задумується, чому велика кількість дітей навчається в міських школах, і чому дітей переводять в міські школи посеред навчального процесу? Можливо тому, що в школі мало молодих спеціалістів, та вчителів , які займаються саме навчальними процесами , а не плітками, особистими конфліктами та війною за навчальні години та ” справедливим ” розподілом обов’язків. Вчителів елементарно звільняються, або їм створюють такі умови, що вони тікають самі. А залишається свита ” наближених” з дуже цікавою репутацією. Одна зловживали доступом до коштів, на попередній роботі та зловживала алкоголем, інша в нетверезому стані приходила і приходить на уроки в нетверезому стані, де батьки неодноразово писали скарги, але її перевели на іншу посаду, а молодого спеціаліста звінили, про що теж була стаття в газеті, а ще одна тримає в своїх руках і розподіл навчальних годин і розподіл влади. Керівництво школи змінилося, а вона як керувала, так і керує при теперішньому директорові. Тому батькам теперішніх і майбутніх школярів варто задуматись , чи можуть діти в такій атмосфері навчитись чомусь доброму і світлому. А вчитель, яка наважилася розворушити це ” осине гніздо” отримала на свою адресу купу негативу і цькування.
Триває велике журналістське розслідування. Спрбуємо з’ясувати хто і як працює в школі.
Галина Нагорняк, а ви знаєте, чому зняли з Ірини Аркадівни, класне керівництво?
А я знаю!
Тому що неадекватна, психічно неврівноважена, не володіюча своїми емоціями людина не може бути не те, що класним керівником, а взагалі не може працювати вчителем!
Вчитель, це людина, яка навчає дітей!
І свої проблеми і т.п. має залишитися вдома!
Якщо вчитель не може справитись зі своїми емоціями, то що вона робить у школі?
У дітей теж є права, а викладачі не мають права принижувати дітей, ні при яких обставинах?
Ви ведете журналістське розслідування, то ви маєте знати скільки скарг на дану вчительку було написано при попередньому директорові!
Так завжди стається, коли людям дають другий шанс. Більшість його не заслуговують, і Ірина Аркадівни в її числі.
Знаєте в чому вина відділу освіти Агрономічного, у тому що зняли з Ірини Аркадівни тільки класне керівництво!
Якби тоді її звільнили, Ось цього бардаку і не було б!
Галино Нагорняк дякуємо за висвітлення актуальної теми. Нажаль так завжди в Україні нашій було: підлабузники- кріпаки хвалять пана, аби урвати собі щось краще, ніж є в сусіда. Народ рабів, який кричить про свободу!
Не дає нам Господь свободи, тим хто ненавидить правду, або користує її коли це лише вигідно.
Оооо…і так, зграє українських бабів, голосніше всіх буде кричати, що хтось не такий!!! Всі мають бути порівну в багні!!! І не дай Бог, коомусь з того багна хоч очі підняти, ці ” віруючі, богобоязнені, християнки” втоплять , щоб не висовувалась!!!
Неугодних сікли колись і січуть зараз. Віримо, що справедливість переможе.
Так ще років 15 тому вчитель інформатики проводила уроки фізичної культури коли на посаді був відсутній викладач тому, що мало хто з випкскників хотів там працювати, а якщо і влаштовувався то на 1-2 місяці
Правдива стаття. Давно з ними потрібно було розібратись.
Ми проводимо велике журналістське розслідування і зясуємо чому вчитель Світлана Пяскорська має таку велику кількість навчальних годин 30.І чому директор Сергій Ірга надав їх.І ще багато цікавого та важливого.
Щоб працювати кочегаром в котельні , треба мати сертифікати від нарколога , психіатра та психофізіологічної експертизи… Атестація має бути незалежною. В малих школах ,як іх не називай, вічна тиха війна за години і робочі місця , особливо поряд з педвузом
Розподіл годин має бути об’єктивним.А відділ освіти Агрономічної ТГ мав би проконтролювати тарифікацію, аде ніт….Корупція?!) Можливо, потрібно з’ясувати.Цим і займаємось.
Галина Нагорняк ви пишете брехню !
Якби вчитель, на захист якого ви стали обзивала ваших дітей психами, дебілами, і т ому подібне, я б подивилась на вашу реакцію.
Так, писала скарги, і якщо ще хоч одне принизливе слово в сторону моїх дітей, ще напишу.
І ви абсолютно праві, з викладачами які не відповідають своїй посаді, потрібно боротися.
Вчитель має бути прикладом для дітей.
А якщо вчитель психічно неврівноважений, нестриманий, не контролює своєї поведінки, принижує дітей, такому вчителю не місце в школі!
Давайте зустрінемось і обговоримо.Ви маєте право на власну думку.А чому Ви ховаєтесь?
Галина Нагорняк ховаються ті, хто боїться, а мені немає чого боятися.
Просто іноді люди працюють, і не мають часу на соц. мережі.
І якщо я з вами зустрінусь, то навряд чи ви надрукуєте те, що я розповім.
Вряд чи щось вас переконає, ви вперто будете стояти на тій брехні, що написали. Вмудрились зачепити усіх, хто не подобається вашій дорогій вчительці.
Але чомусь скарг на директора ніхто не пише, на Наталію Богдан теж, та й на вчителя математики не пишуть скарг!
Чому ж пишуть скарги на вчителя праці та інформатики? Чому діти тікають з її уроків?
Має ж бути цьому пояснення. Чому діти відмовляються ходити на її уроки?
В цьому теж винен директор, завуч, чи вчитель математики? Стоять на порозі в клас і не пускають дітей?
Суть в тому, що вчитель Світлана Пяскорська не пускала дітей і вчителя в комп’ютерний клас, застосовувала нецензурну лексику, постійно принижувала вчителя в присутності дітей та колег і тому подібне.І все через те, що Ірина Аркадіївна порушила проблему необєктивного розподілу годин.А директор, Сергій Ірга, все це знав і не зупиняв конфлікт.Це державна школа!!!!!