Колишньому урядовцю та низці інших політиків пред’явили підтримку початку Антитерористичної операції на сході.

Про це йшлося під час засідання Слідчого комітету РФ під головуванням очільника відомства Олександра Бастрикіна в окупованому Маріуполі.

“З урахуванням сукупності зібраних доказів за скоєння обстрілів та інших злочинів проти миру та безпеки людства на території Донецької та Луганської народних республік висунуто звинувачення колишньому голові Верховної ради України Володимиру Гройсману, який обіймав вказану посаду з листопада 2014 року по квітень 2016 року Павлу Клімкіну, який перебував на посаді глави МЗС з червня 2014 року до серпня 2019 року, а також колишньому міністру інформаційної політики України Юрію Стецю, який мав зазначений статус з грудня 2014 року до квітня 2016 року. Внаслідок їх злочинних дій було поранено та загинуло 582 особи, у тому числі 16 дітей, повністю зруйновано або пошкоджено понад 237 об’єктів цивільної інфраструктури Луганської та Донецької народних республік. Вживаються заходи до їх розшуку та арешту”, — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що як члени РНБО вони підтримали рішення про проведення Антитерористичної операції “проти мирного цивільного населення, та взяли участь у керівництві зазначеною операцією”.