Вперше за всю історію професійного свята медичні сестри Вінниччини частину привітань приймали в укритті під час повітряної тривоги. Про це повідомляє Департамент охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОВА.

Під час урочистостей медичним сестрам та медбратам Вінницької області прийшли подякувати за роботу та привітати з нагоди професійного свята представники влади, військові, науковці та громадські діячі.

Військові відзначили, що без медичних сестер не було б медицини так само, як не було б й армії без сержантів.

«Без медичних сестер не впорається жоден лікар. І сьогодні, мені дуже приємно чути в лікарнях від наших Захисників тільки хороших про наших медсестер, вони знають їх всіх як звати. Ви душа будь-якого медичного закладу. Від щирого серця бажаю нам усім прийти одного ранку на роботу і почути найзаповітніше слово останніх років “Перемога”», – сказала під час вітального слова директорка департаменту охорони здоров’я та реабілітації ОВА Ольга Задорожна.

До привітань долучився й очільник Вінницької ОВА Сергій Борзов, який відзначив невтомну працю медичних сестер.

«Ви ті, хто повертає до життя, хто здатен лікувати душу і тіло. Нерідко ваше добре слово, ваша турбота і терпіння, ваша людяність є запорукою швидкого одужання пацієнта. Це робота, яка триває 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Вона не закінчується із завершенням робочого дня.

Ви – надійна опора для лікарів та велика підтримка для пацієнтів.  Сьогодні багато ваших колег не лише біля лікарняних ліжок в тилу, а й на передовій – рятують життя наших воїнів. Інколи ціною власного життя.  Дякую вам за відповідальність, за ваші чуйні серця та врятовані життя.  Бажаю міцного здоров’я, благополуччя, добробуту та успіхів у вашій благородній справі!», – зазначив він.