Пам’ять про кожного воїна, який віддав своє життя за Україну, повинна жити вічно, а їхні родини повинні відчувати тепло, турботу та вдячність – у цьому переконаний Петро Порошенко. На прохання командира 46-ї ОАМБр команда Порошенка організувала для дітей бійців 46 бригади, які загинули, потрапили в полон або зникли безвісти, поїздку на вінницьку фабрику «Roshen». Окрім екскурсії у магічний світ цукерок і шоколаду, діти також отримали подарунки – планшети, смартфони та іграшки.

«Цю ідею запропонував особисто командир 46 бригади, а ми як завжди підтримали. Спитали в діток, чого особливого вони б хотіли, вони попросилися на фабрику. Кажуть, що виготовлення солодощів — це справжня магія, тому дуже хочуть подивитися. Ну і по секрету сказали, що сподіваються зустріти Віллі Вонку», – розповів у соцмережах пʼятий Президент.

Він особисто провів екскурсію на виробництво і показав, як створюються улюблені в усьому світі солодощі.

«Для мене нема нічого більш цінного, ніж побачити їхні посмішки, світло в очах та радість від нових вражень. Ці очі достатньо наплакалися, тому дуже радий, що сьогодні вдалося змусити їх сміятися», – поділився своїми емоціями Порошенко.

«Дякую діткам, які так бережуть пам’ять про своїх батьків та любов до України. Прапори 46 бригади, які сьогодні привезли родини, це найцінніші артефакти, варті кожного музею світу», – пише Порошенко.

«Для всієї нашої команди війна — це дуже особисте. Станом на сьогодні на фронті воюють 214 працівників Рошену, 10 з них віддали своє життя за Україну, 4 пропали безвісти. З нашої команди «Європейської Солідарності» на фронті 2319 людей. Тому пам’ять для нас — це дуже важливо», – переконаний Порошенко.

«Але потрібно продовжувати жити. Тому вчора тільки повернулися з фронту, а сьогодні проводимо вихідні з родинами бійців та пораненими воїнами. Дуже важливий меседж — ми разом, ми пам’ятаємо, ви можете на нас розраховувати. Люди живуть доти, доки жива пам’ять про них. Будемо пам’ятати про кожного воїна та триматися разом, так і переможемо!», – наголошує пʼятий Президент.