Так, 6 червня заяву про складання депутатських повноважень подала Мілієнко Олена Анатоліївна, яка обралася від «Української стратегії Гройсмана»
Пані Олена працює директоркою Вінницького навчального центру Національної школи суддів України.
Її рішення підтримала постійна комісія обласної Ради з питань правової політики.

Крім того, облрада має задовільнити заяву про складання повноважень, яку ще у травні подав Олександр Підгорняк. На минулій сесії до цього питання не дійшли через депутатський скандал, через який сесія не змогла розглянути всі питання порядку денного.

Як відомо, Олександр Підгорняк обраний депутатом облради від політичної партії «Українська Стратегія Гройсмана». Він є членом комісії з питань правової політики, регламенту, депутатської діяльності та етики.

«Друзі, я прийняв непросте рішення скласти депутатський мандат. Війна майже кожного з нас змусила змінювати і особисті, і робочі плани. Моя військова служба тепер не дозволяє в повному обсязі виконувати свої депутатські повноваження. Сьогодні всі зусилля – для перемоги!», – пояснив причини рішення О. Підгорняк. Чоловік був учасником АТО, багато років займається бізнесом.

А в лютому облрада достроково припинила повноваження депутата Кравчука Олександра Миколайовича. Він написав відповідну заяву на ім’я голови облради. Кравчук входив до фракції політичної партії ,,За Майбутнє”, був секретарем постійної комісії обласної Ради з питань стратегічного розвитку, інвестицій та місцевого самоврядування. Гендиректор КНП «Хмільницька лікарня».

Нагадаємо, що у лютому 2023 року депутат Вінницької обласної ради Людмила Станіславенко теж написала заяву про складання повноважень. До того відмовився від депутатства в облраді екснардеп від партії “Удар” Геннадій Ткачук.