Мар’яна Безугла в черговий раз зачепила екс-керівника Повітряних сил Збройних сил України, полковником ЗСУ Юрія Ігната. Їхня словесна сварка в мережі йде вже довгий час. Цього разу депутат вигадала “нові терміни”, мабуть, від прізвища Ігната та генерал-лейтенанта Юрія Содоля, якого звільнили з посади командувача Об’єднаних сил ЗСУ. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

“Содолізм – генеральська жорстокість, небажання вчитися, самовпевненість, кумівство, закулісність і байдужість”, — зазначила нардепка.

А зовсім недавно Безугла звинуватила Юрія Содоля у прориві росіян поблизу Торецька, позиції якого ЗСУ утримували з 2014 року. Вона заявила, що за добу до можливого прориву він зняв з місця бригаду та завів підрозділ, який уже зазнав втрат і зниженої боєздатності.

Інше своє лексичне новоутворення Безугла пояснила так: “Ігнатизм – підлабузництво посіпак генералітету, брехня і приховування помилок у зневажливій манері без моральних обмежень”.

Треба зазначити, що конфлікт слуги народу із Юрієм Ігнатом у соціальних мережах триває вже не перший тиждень. У ході останньої суперечки Безугла написала на своїй сторінці у Facebook пост, присвячений удару по “Охматдиту” і попросила Повітряні сили України “не брехати про уламки”. На це Ігнат написав: “Боже, яке кончене. Хто говорив про уламки? Цинічна мерзота”.