У Ладижин із чемпіонату Austria open poomsae G1, який проходив 3 червня серед спортсменів з ДЦП, повернулися з перемогою місцеві старшокласниці. Четвірці дівчат вдалося вибороти кубок за друге командне місце у складі Національної збірної України серед 7 команд учасниць турніру. Ладижинки здобули 2 золоті і 2 срібні нагороди. Чемпіонами стали Інна Трохименко і Дарія Мигулько, а срібними призерами — Іванна Цапціна і Оксана Мельник.

Зі слів старшого тренера команди Сергія Брушніцького, зал стоячи аплодував виступу Інни, а під час нагородження дівчат вся суддівська бригада вишикувалась перед вінничанками, які роблять життєвий подвиг і є прикладом іншим. Після виступів до тренера підходили представники інших країн і зворушливо висловлювали захоплення мужністю дівчат.

– 17 травня у нас було невеличке свято, — ділиться Сергій Брушніцький. — Рівно два роки тому ми вперше зустрілися на тренуванні в мене у залі. Ідея залучити до занять з паратхеквондо людей з ДЦП крутилася в голові вже декілька років — до того моменту, коли я запросив батьків і їх діток на бесіду. І тепер разом робимо цю нелегку справу.

Після кількаденного перепочинку спортсменки із Ладижина їдуть на чемпіонат Європи, який пройде у Болгарії. Побажаємо їм першості, на яку вони заслуговують!