Як повідомили у пресслужбі Хмельницької обласної прокуратури, заступнику начальника установи вже повідомили про підозру у зловживанні службовим становищем, що завдало збитків на понад пів мільйона гривень.
За даними слідства, на початку 2025 року посадовець дозволив приватному підприємцю засіяти соняшником майже 50 гектарів сільськогосподарських земель, які знаходяться у Шепетівському районі та перебувають у постійному користуванні виправної колонії.
«Підприємець засіяв поле соняшником, а заробітком від врожаю планував поділитися із посадовцем», – зазначають у прокуратурі.
У результаті самовільне захоплення ділянок та посів сільськогосподарських культур спричинили шкоду у розмірі понад 500 000 гривень.
