Наталя Заболотна прозвітувала про 100 днів на посаді начальниці Вінницької ОВА
Після звільнення Сергія Борзова за станом здоровʼя 25 червня 2024 року, обов’язки очільниці Вінницької ОВА виконувала перша заступниця Наталя Заболотна. Офіційно її призначили головою Вінницької військової адміністрації 8 січня 2026 року.

З того часу минуло 100 днів.
Про них і прозвітувала Наталя Заболотна.

Вперше область за час існування незалежної України очолює жінка.
Тому журналістам було цікаво, крім інших злободенних питань, – чим «жіноче керівництво» та ще і у військовий час відрізняється від чоловічого?
Як відомо, Наталя Заболотна, після офіційного затвердження на посаді, змінила деяких своїх заступників. Під час прес-конференції вона пояснила чому відбулось таке перезавантаження.

Очільниця області акцентувала свій звіт на роботі з підтримки Сил Оборони, поділилась враженнями від відвідування громад області.
“Не зважаючи на еру цифрових технологій я не хочу бути online-губернатором. Для мене важливо мати безпосередню комунікацію з людьми, аби розуміти де на місцях є проблеми і в чому я і вся команда ОВА можемо допомогти. До речі, в рамках виїздів в громади ми не лише проводимо особистий прийом громадян. Ми працюємо з керівництвом громади з проблемних питань розвитку територій та аналізуємо стан реалізації державної політики”, – поділилась Наталя Заболотна.
Особливу увагу голова ОВА звернула на підтримку Сил безпеки та оборони:
– У 2026 році в обласному бюджеті на ці потреби передбачено 142 мільйони 137 тисяч гривень. Станом на 20 квітня вже профінансовано 50,5 відсотки від запланованого, тобто спрямовано на підтримку Сил оборони 71 мільйон 849 тисяч гривень. Окрім бюджетних коштів ми активізували роботу з місцевим бізнесом. За 100 днів ми залучили 48 мільйонів гривень допомоги військовим частинам нашого регіону.
Які запитання ставили журналісти та яку політику проводить в області Наталя Заболотна, яка пройшла всі етапи росту держслужбовця за більше 20 років своєї діяльності, читайте у наступному номері газети «33-й канал».
