Інспектори зафіксували чергове порушення правил благоустрою та санітарних стандартів у мікрорайоні Сабарів.
Про це повідомляє Муніципальна варта Вінниці.
Під час перевірки території виявлено самовільно облаштовану вигрібну яму, конструкція якої не відповідає жодним нормам. Місцеві мешканці використали для створення резервуара вживані автомобільні шини, при цьому повністю проігнорувавши вимогу щодо герметичності об’єкта — яма не мала бетонованого дна, — йдеться у повідомленні.
Така водопроникна конструкція становить пряму загрозу для навколишнього середовища, оскільки неочищені стоки можуть потрапляти безпосередньо у ґрунт.
Представники Муніципальної варти наголошують, що подібні дії є прямим порушенням вимог благоустрою та чинних санітарних норм.
За результатом перевірки на відповідальних осіб склали адміністративний протокол. Тепер порушникам доведеться не лише сплатити штраф, а й привести систему водовідведення у відповідність до встановлених законодавством стандартів.
Вінничанам вкотре нагадують про необхідність дотримання правил при облаштуванні інженерних споруд на власних територіях, аби уникати санкцій та не завдавати шкоди екосистемі міста.
