На Вінниччині судитимуть директора комунального підприємства та підприємця за привласнення бюджетних коштів під час ліквідації наслідків російського обстрілу
Слідчі відділення поліції №3 Гайсинського районного управління поліції завершили досудове розслідування стосовно керівника комунального підприємства та фізичної особи-підприємця, яких обвинувачують у заволодінні бюджетними коштами під час ліквідації наслідків ракетного обстрілу рф.
Фігурантам інкримінують заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб в умовах воєнного стану, а також службове підроблення (ч. 4 ст. 191, ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 366 КК України).


В ответ на наглость Небензи в ООН, потребовавшего от всех стран имеющих посольства в Киеве, убрать их оттуда ввиду постоянных обстрелов Киева фашистским режимом Москвы думаю лучшим украинским ответом будет предложить всём странам мира НЕМЕДЛЕННО ПОКИНУТЬ МОСКВУ. Ввиду намерения Украины беспощадно бить по ней.
Не може бути