Правоохоронці викрили п’ятьох працівників Держпродспоживслужби, яких підозрюють у підробці фітосанітарних сертифікатів. За версією слідства, документи оформлювали без реальних перевірок продукції. Про це повідомили у Вінницькій обласній прокуратурі.

Слідчі вважають, що інспектори вносили неправдиві дані в систему та видавали сертифікати підприємцям без необхідних перевірок і лабораторних досліджень.

Також правоохоронці заявляють, що один із фігурантів нібито отримав понад 20 тисяч гривень хабаря за оформлення документів.

Усім п’ятьом інспекторам повідомили про підозру. Наразі триває розслідування.