Він також закликав «не чекати військових дій» з його боку та вибачився перед Зеленським за свої некоректні слова.

Лукашенко вибачається перед Зеленським «за базар», а саме, за фразу «десь курнув, десь кольнув», якою охарактеризував його перед своїми придворними журналістами.

«Якщо Володимир Олександрович образився, я прошу вибачення у нього. Може, не варто було таке говорити, враховуючи те, що він все-таки воює. Тим більше він прекрасно розуміє, що з боку Білорусі, і особливо з мого боку, чекати якихось військових дій не варто абсолютно точно».

«Білорусь для українських військових як на долоні. Ми прекрасно розуміємо, що наші основні об’єкти життєзабезпечення <…> опиняться під ударом. Як вони заявили, у них 500 таких цілей вже є».

«Це одна з причин, чому наша країна ніколи не буде втягуватися в російсько-українську війну».

Вони вже обіцяли приблизно те ж саме 19 лютого 2022-го року під час зустрічі на кордоні.