За попередньою інформацією правоохоронців, інцидент стався на зупинці громадського транспорту на вулиці Панаса Мирного. За кермом електросамоката перебував 12-річний хлопчик. Він наїхав на 7-річну дівчинку, яка разом із матір’ю перебувала на зупинці.
За цим фактом відкрили кримінальне провадження за статтею 291 Кримінального кодексу України . Постраждалу дитину госпіталізували до Хмельницької міської дитячої лікарні.