За даними слідства, він розбестив 15-річну дівчину та вчинив над нею сексуальне насильство. Йому загрожує до 7 років позбавлення волі.
За їхньою інформацією Хмельницької обласної прокуратури, чоловіку повідомили про підозру за частиною 3 статті 153 та частиною 1 статті 156 Кримінального кодексу України.
Подія сталася у квітні 2026 року у одному із сіл Хмельницького району. Будучи за кермом автомобіля, чоловік запропонував дівчину підвезти, проте привід її до свого приватного будинку.
У подальшому схилив неповнолітню до вживання алкоголю. Під час розмови вживав вислови сексуального характеру, а в подальшому, скориставшись її безпорадним станом внаслідок спʼяніння, вчинив щодо неї розпусні дії.
За даними правоохоронців, повернувшись додому, дівчинка розповіла матері про те, що сталося. Жінка звернулась до поліції.
